Çıplak Cersei Lannister’ı Lena Headey Canlandırmadı

Game of Thrones 5. sezon finalinde en çok konuşulanlardan biri de, “walk of shame” yani utanç yürüyüşüne çıkan Cersei Lannister’dı.

lena-headey-Rebecca-Van-Cleave-hbo-facebook

İşlediği iddia edilen suçlar sebebiyle çırılçıplak bir şekilde halkın arasına bırakılan Cersei Lannister’ı aktrisi Lena Headey değil, dublörü Rebecca Van Cleave canlandırdı.

Cersei’nin çıplak halini oynamak için 1000 aktris seçmelere katılırken Lena Headey’in başı son versiyonda Van Cleave’in vücuduna monte edildi.

cersai-lena-headey-body-double

lena-headey-body-double

Yönetmen David Nutter’a göre Van Cleave’in seçilmesi ve performansı, Game of Thrones’un beşinci sezon finalindeki en önemli anlardan biriydi.

rebecca-van-cleave-

Van Cleave’in ise gelecekteki potansiyel rollerden beklentisi; elbette başıyla beraber ekran karşısında yer alabilmek.

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

İlgili Yazılar: