Yeni Favori Dizimiz: YOUNGER!

40 yaşında bir kadının 26 yaşına dönmesi için illa ki bir zaman makinesi mi gerekir? Tabii ki hayır! (Not: Zaman makinesine de hayır demeyiz.) Bunun için karar vermesi yeterlidir. Tıpkı Liza gibi… Eğlenceli, gülmeli, çıtır çıtır yenilesi bir dizi arayışındaysanız; Younger tam size göre!

Sex and the City sevenler buraya! Neden mi? Çünkü Sex and the City’nin yaratıcısı Darren Star eğlenceli bir New York komedisiyle karşımızda! Carrie Bradshaw’ın kalbimizdeki yeri tartışmasız apayrı; ama yeni karakterimiz Liza Miller’a da bayılmadık değil.

Younger, 40’lı yaşlarındaki Liza’nın 20’li yaşlarına dönüşünü anlatıyor. Şöyle ki kocasından boşanan Liza, iş hayatına dönmeye karar veriyor. Ama 15 yıldır çocuk büyütmek dışında hiçbir deneyimi olmadığı için, ne yazık ki tüm iş görüşmeleri olumsuz sonuçlanıyor.

Barda tanıştığı bir adamın 26 yaşında olduğunu zannetmesinden ilham alan Liza, birkaç ufak değişiklik ile 20’li yaşlarına merhaba diyor.

Ve ilk iş görüşmesinde işi kapıyor! Tabii bundan sonra Liza’yı zor zamanlar bekliyor. Hem yeni işine adapte olmaya çalışıyor hem de 26 yaşındaymış gibi davranmakla uğraşıyor.

Fazlasıyla eğlence dolu bu hikayeye bayılacaksınız! 40’lı yaşlarını yaşamakta olanların, yeni jenerasyona bakışını irdeleyen ve alaylı bir dille ele alan Younger, ’20’li yaşlara dönmek ister miydiniz’ sorusunu akıllara getiriyor. Ya da 20’li yaşlardaysanız hayatın tadını çıkarın mesajını veriyor.

Bakalım kahramanımız Liza’nın yalanları başına ne çoraplar örecek? İzleyelim ve görelim…

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.