Michael Jackson’ın Son Günleri Dizi Oluyor

Yıldız Savaşları Güç Uyanıyor, Uzay Yolu ve Lost gibi yüksek bütçeli yapımların arkasındaki isim J.J. Abrams yine büyük bir proje için hazırlanıyor. Abrams, pop müziğin efsanevi ismi Michael Jackson’ın hayatının son günlerini televizyona taşımayı planlıyor.

Televizyon dizisi olarak çekilecek yapım Michael Jackson’ın hayatını konu alan “Beni Yargılamadan Önce: Michael Jackson’ın Son Günlerinin Zaferi ve Trajedisi” adlı kitaptan uyarlanacak.

Abrams bu projede aynı zamanda kitabın yazarı olan Travis Smiley ile birlikte yürütücü yapımcı olarak çalışacak. Kitabın telif haklarını 2015’te Warner Bros şirketi satın almıştı.

Dizinin ne zaman yayınlanacağı konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...