Oklahoma’dan Dev Hamle

Sezon öncesi Kevin Durant’i kaybederek büyük güç kaybı yaşayan Oklahoma City Thunder, takımın kalan tek süper yıldızı Russell Westbrook’u da kaybetmemek için düğmeye bastı. Clippers’tan Blake Griffin’i kadrosuna katmak isteyen Thunder, bu hamleyle yeniden zirveye oynayan bir takım kurmak amacında.

Sezon öncesi Russell Westbrook ile birlikte takımın en önemli iki silahından biri olan Kevin Durant’i Golden State Warriors’a kaptırarak büyük güç kaybeden Thunder, kadrosuna bir başka süper yıldız Blake Griffin’i eklemek amacında.

Kevin Durant ile yaşanan boşluğu Clippers’ın patlayıcı 4 numarası ile doldurmak isteyen Oklahoma ekibi, bu hamleyle Russell Westbrook’un takımda kalmasını da garanti etmek amacında.

İlk adımda Westbrook’a yeni bir kontrat önerecek Thunder sezon sonu serbest kalacak Griffin’i de takıma ekleyerek tekrar zirve yarışında olan bir kadro oluşturmayı planlıyor.

Clippers yönetimi ile daha önce sıkıntılar yaşayan 27 yaşındaki Griffin’in adı son dönemlerde takas dedikodularına da sıkça karışıyor.

NTV Spor

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: