5’te 5: Eğlenceli Hafta Sonu Şarkıları

Bütün hafta çalıştınız, yoruldunuz ve sonunda kara göründü: Cuma gününe ulaşmayı başardınız! Sırf bunun için bile birer ‘kahramanlık madalyası’nı hak ediyorsunuz. Biz de düşündük taşındık ve birbirinden güzel şarkılarla hafta sonuna eğlence katmaya karar verdik.

Evet, gerçekten de müziğin insanlığa verilen en büyük hediye olduğunu düşünüyoruz ve bu olağanüstü hediyeden hep birlikte payımıza düşeni alalım istiyoruz.

Biten haftayla vedalaşın ve hafta sonunu kucaklayın. İşte enerjik ve cıvıl cıvıl bir hafta sonunun geldiğini müjdeleyen 5 şarkı:

5- Baha Men/Who Let The Dogs Out

4- Gwen Stefani/Rich Girl

3- Shakira ft. Wyclef Jean/Hips Don’t Lie

2- Christina Aguilera/Candyman

1- OutKast/Hey Ya!

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.