Kahve ve Müzik Bir Arada!

Kahve ve müziği seviyorsanız, mutlaka bir göz atın…

>İSTANBUL KAHVE FESTİVALİ'16

6-9 Ekim tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta, İstanbul Kahve Festivali başlıyor! Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan festivalde çeşit çeşit kahvenin tadına varırken, yanında sizlere harika bir de müzik eşlik edecek: Gripin, Can Bonomo, Gizli Özne, Manuş Baba ve Deniz Tekin, festival boyunca kahveseverleri biryandan müziğe doyuracak isimler arasında.

Etkinliğin sponsorluğunu Türk Telekom üstlendiği için etkinliğe katılamayanlar da, bu konserleri Türk Telekom Müzik Facebook hesabından canlı izleyebilecek.

3. yılında da iddiasını koruyan İstanbul Kahve Festivali, turna yemişlisinden, pikan cevizlisine kadar neredeyse tüm kahve çeşitlerini sizle buluşturma konusunda kararlı. 4 gün boyunca farklı kahveler ve onlarla harika giden tatları müzikle harmanlayacak festival, ‘bir kahve molası’ arayanlar için ideal!

Elle

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: