Siz De Düz Çizgi Çizemeyenlerden Misiniz?

Koreli ürün tasarımcısı Giha Woo tarafından tasarlanan düz çizgi çizme aparatı, cetvel kullamadan düz çizgiler çizmeniz için tasarlanmış bir üründür.

Özellikle mimari ve proje alanlarında kullanılan düz çizgi çizme aparatını, kitap okurken bir metnin altını çizmek, yazı yazarken veya boş kağıt üzerinde yatay ve dikey düz çizgiler çizmek içinde kullanabilirsiniz.

Giha Woo düz çizgi çizme aparatı aynı zamanda üzerindeki ekranda çizilen çizginin uzunluğunu da göstermektedir. Bu sayede istediğiniz milimetrik ölçülerdeki çizgileri dahi rahatlıkla çizebilirsiniz.

Çizgi aparatı her türlü kalem ile kullanılabilen, kolay takıp çıkartabilme özelliğine sahiptir.

designcoholic-giha-woo-duz-cizgi-cizme-aparati-1

designcoholic-giha-woo-duz-cizgi-cizme-aparati-2

designcoholic-giha-woo-duz-cizgi-cizme-aparati-3

designcoholic-giha-woo-duz-cizgi-cizme-aparati-4

designcoholic-giha-woo-duz-cizgi-cizme-aparati-5

icmimarlikdergisi.com

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...