Formula 1’in 2017 Türkiye Yayıncısı: S Sport

Son yıllarda Formula 1 fanları için sancılı geçen sezon öncesindeki son aylar yeni spor kanalı S Sport ile artık son buluyor.

s-sport

Formula 1 yayın hakları dışında bir çok uluslararası spor müsabakasının da yayın haklarını ülkemizde elinde bulunduran Saran Medya yepyeni bir spor kanalının yayınına başlıyor.

Formula 1, World Superbike, SuperSport, Premiere Lig gibi premium yayınların olacağı S Sport kanalı 6 Şubat tarihinde yayınlarına başlayacak.

Digitürk, D Smart ve Turkcell TV+ platformlarında yayın yapacak olan kanal spor paketlerinin içinde yer alacak.

Digitürk 87, D Smart 78 ve Turkcell TV+ 77. kanaldan yayın yapacak olan S Sport kanalı yayın akışında daha bir çok spor dalının canlı yayınlarını izleyebileceğiz.

S Sport’un dahil olacağı spor paketlerinin fiyatlarının değişip değişmeyeceği henüz belli değil.

Motorsport

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Selim Kamitoğlu

[Serinletici'den ayrıldı] İç mimar Selim Kamitoğlu'nun tasarım anlayışı ve neyin nasıl görüneceğine dair doğal içgüdüleri onu işinde olduğu gibi hayatın diğer alanlarında da yalnız bırakmıyor. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Selim, Serinletici ile beraber aile şirketinde yönetici olarak çalışıyor. Aynı zamanda LGBTİ aktivisti de olan Selim, hayatın her alanında sosyal eşitliğe inanmayı sürdürüyor.| selim.kamitoglu@serinletici.com

İlgili Yazılar: