Eskiyen Pokemon Kartlarına, Hayal Gücü Takviyesi

Yakın zamanda Pokemon Go oyunuyla popülerliğini tekrar kazanan animenin çok ünlü olduğu zamanlarda piyasaya sürülen kartlarını, tasolarını hatırlarız, öyle değil mi?

Hafızamızdaki Pokemon anılarını çağırdıysak, Lunumbra adlı internet kullanıcısının çalışmalarına göz atmaya hazırız demektir. Lunumbra, eski, hasar görmüş pokemon kartlarını alıyor ve onları akrilik boyalarla değiştirip yepyeni bir hale sokuyor.

lunumbra-facebook-pokemon

Kırışıklıklarla ve çiziklerle ciddi bir şekilde tahrip olan kartları yeniden düzenleyen Lunumbra, onları daha renkli hale getirmeye çalıştığını söylüyor. Kartlarda pokemonların göründüğü kısmı genişletiyor ve resimlerin görünmeyen kısmını da kendi hayal gücüyle tamamlıyor.

pokemon kart taso akrilik boya 3

pokemon kart taso akrilik boya 4

pokemon kart taso akrilik boya 6

pokemon kart taso akrilik boya 7

pokemon kart taso akrilik boya 8

pokemon kart taso akrilik boya 9

pokemon kart taso akrilik boya 10

pokemon kart taso akrilik boya 11

pokemon kart taso akrilik boya 12

nolm.us

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.