İnsanı Gülümseten ’37 Yıllık Uyum’

Günümüz insanının zorlandığı en büyük konu: Uyum! Ne ilişkilerimizde, ne işimizde ne de sosyal yaşamımızda uyumu bir türlü yakalayamıyoruz. Halbuki bir yerden başlasak, devamı çorap söküğü gibi gelecek biliyoruz.

Biz bu tür serzenişler içerisindeyken karşımıza çıkan bonpon511 isimli Instagram hesabı, bize büyük bir uyanış çağrısında bulunuyor.

bonpon2

37 yıllık evli çift, hem özel yaşamlarında hem de giysi seçimlerinde uyumlu olmayı hayat amacı haline getirmişler. Sonuç mu? Eğlenceli ve fazla uyumlu.

Açık konuşalım: Günümüzde eşinin giysisiyle aynı renk kravatı takan erkekler bile eleştirilirken, bu kadar uyumlu olmanın elle tutulur bir yanı yok.

Gelin görün ki fotoğraflara bakınca insanın içi bir hoş olmuyor değil. Bu 60’lı yaşlarındaki sevimli çift, bizlere önemli bir hayat dersi veriyor: Özen.

Çiftimiz, hayatın dengesini nasıl kuracağını bilemeyenleri, sevimli kıyafetleriyle ‘daha bir özenli’ olmaya davet ediyor.

Bu arada son bir anektod: Instagram hesaplarındaki uyumluluk da mutlu çiftin isimlerinden ve evlilik tarihlerinden geliyor. Sizce de birbirleri için yaratılmamışlar mı?

37 yillik ciftin uyumlu kiyafetleri 1

37 yillik ciftin uyumlu kiyafetleri 2

37 yillik ciftin uyumlu kiyafetleri 4

37 yillik ciftin uyumlu kiyafetleri 5

37 yillik ciftin uyumlu kiyafetleri 8

37 yillik ciftin uyumlu kiyafetleri 9

37 yillik ciftin uyumlu kiyafetleri 11

37 yillik ciftin uyumlu kiyafetleri 3

nolm.us

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: