5’te 5: Tatlı Bela She&Him

She & Him kadar sevimli bir grup daha gelemez bu dünyaya!

9d41055b790d840ce49328ba9eb93042

Lütfen kararımızı değiştirmeye çalışmayın. Vokalistleri Zooey Deschanel’ın sempatikliğinden kaynaklı bir durum olduğunu düşünebilirsiniz. Bir yere kadar haklısınız da. Ama gelin görün ki güzel bir yüz, kötü bir müziğe katlanmak için yeterli değildir. Güzel yüzler yalnızca bakmak ve hayal kurmak içindir.

Bizim istediğimiz ise duymak, dinlemek, hissetmek ve güzel melodilere eşlik etmek…

Müziği sevmek gerek, hissetmek gerek, dinlemek için zaman yaratmak gerek! Bu gerekliliklerin her biri She & Him grubunda bulunuyor. Biz de yeni bir şarkı çıkardıklarında ya da cover’ladıklarında dinlememek için tek bir bahane bile bulamıyoruz. Bulmak isteyen kim ki zaten?

Zooey Deschanel, M. Ward, Chris Scruggs, Mike Coykendall ve Scott McPherson’dan oluşan bu başımızın tatlı belası She & Him’in en güzel 5 şarkısını dinlemeye ne dersiniz?

5- Don’t Look Back

4- Hold Me, Thrill Me, Kiss Me

3- Thieves

2- Something’s Haunting You

1- Baby It’s Cold Outside

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: