Apple, Workflow’u Satın Aldı

ABD merkezli teknoloji devi Apple, kişisel otomasyon uygulaması Workflow’u satın aldı.

2015’in en iyi inovasyonu olarak lanse edilen uygulama, Apple’ın bünyesine katıldı.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, kişisel otomasyon uygulaması Workflow’u satın aldığı yönünde çıkan haberler ile ilgili bir açıklama yayınlayarak satın almayı doğruladı.

Ancak Apple’ın Workflow’u bünyesine katmak için ödediği ücretin miktarı henüz ortaya çıkmış değil.

UYGULAMA ÜCRETSİZ OLDU

iPhone ve iPad kullanıcıları arasında popüler olan uygulamayı satın alan Apple’ın ilk işi uygulamayı ücretsiz yapmak oldu.

Kullanıcıların farklı uygulamaları entegre ederek tek uygulama üzerinden kullanmalarına imkan sağlayan Workflow, 22 yaşındaki girişimci Ari Weinstein tarafından hayata geçirilmişti.

Kullanıcıların pek çok işlemi tek uygulama üzerinden yapmalarına imkan tanıması nedeniyle ‘en yetenekli iOS uygulaması’ olarak da bilinen uygulamanın kurucuları Apple bünyesinde çalışarak uygulamayı geliştirmeye devam edecekler.

NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor. | oktem.ersoy@serinletici.com

İlgili Yazılar: