Stark Kızları Birlikte Film Çekecek!

Game of Thrones’un Stark kardeşleri Arya (Maisie Williams) ve Sansa (Sophie Turner), X-Men’in spinoff’u (Bir yapımda rol alan oyuncuların yeni bir filmde bir araya getirilmesi) ‘New Mutants’ta birlikte rol alacak.

imagens-de-sansa-stark-arya-stark-e-brienne-de-tarth-na-6-temporada-de-game-of-thrones

The X-Men filminin spinoff’u Game of Thrones dizisinde kız kardeşleri canlandıran Maisie Williams ve Sophie Turner’ı bir araya getiriyor.

Game of Thrones’ta Arya Stark’a hayat veren Maisie Williams ile Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner, yeni filmde de rol alacak.

‘New Mutants’ adlı filmin yönetmen koltuğunda ‘Aynı Yıldızın Altında’ filmini yöneten Josh Boone oturacak.

Sophie Turner, geçen yıl ‘X-Men: Apocalypse’ filminde Jean Grey karakterini oynamıştı.

Maisie Williams kurt insan güçlerine sahip bir İskoç kızını canlandıracak.

New Mutants filminin Nisan 2018’de gösterime girmesi bekleniyor.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: