Raikkonen İkinci Kez Baba Oldu

Ferrari pilotu Kimi Raikkonen ve eşi Minttu Virtanen’in beklediği kız bebeği sağlıklı şekilde dünyaya geldi.

Geçen yaz evlenen çiftin daha önce Robin ismini verdikleri bir erkek çocukları dünyaya geldi. Robin Raikkonen Ocak ayında 2 yaşına girdi.

Raikkonen’in eşi Minttu 2016’nın Aralık ayında yeni bir bebek beklediklerini söylemişti. Instagram hesabından paylaşımda bulunan Minttu, ailesinin genişlediğini söyleyerek hamile olduğunu işaret etmişti.

Mart ayında ortaya atılan iddialarda ise Raikkonen’in bu kez bir kızı olacağı ifade edilmişti.

Raikkonen ve Virtanen çiftinin beklediği kız bebek, dün itibariyle dünyaya geldi ve ailesi adını Rianna Angelia Milana koydu.

Motorsport

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Selim Kamitoğlu

[Serinletici'den ayrıldı] İç mimar Selim Kamitoğlu'nun tasarım anlayışı ve neyin nasıl görüneceğine dair doğal içgüdüleri onu işinde olduğu gibi hayatın diğer alanlarında da yalnız bırakmıyor. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Selim, Serinletici ile beraber aile şirketinde yönetici olarak çalışıyor. Aynı zamanda LGBTİ aktivisti de olan Selim, hayatın her alanında sosyal eşitliğe inanmayı sürdürüyor.| selim.kamitoglu@serinletici.com

İlgili Yazılar: