Tabuları Yıkın, Hayatınızı Yaşayın!

Daha özgüvenli olmak, üzerimizdeki cinsiyet ayrımını hissetmemek ve ne istediğini bilerek ilerlemek için bu dört maddeyi göz ardı etmeyin.

Üzgünüm Demeye Son Verin!

Kendinizin, kontrol edemediği şeylerden de sorumlu tutulduğunuz anları gözünüzün önüne getirin. Kontrol sizde olmadığında ortaya çıkan sorunlara saplantı halinde takılmak doğru değil.

Hata yaptığınızda özür dilemeniz normal ama bunu bir hobi haline getirmemek gerek. Hatalı olmadığınız zamanlarda da özür dilemeye son vermelisiniz.

zooey-deschanel

Her Şeyi Yapabilirsiniz

Kendinize inanmaktan asla vazgeçmeyin.

Yol boyunca engeller ve barikatlarla karşılaşabilirsiniz ama bunun size farkındalık olarak geri döneceğini unutmayın. Hiçbir şeyin size sınır tanımadığını bilmelisiniz.

Hayal edebileceğimizin hep daha fazlasını, cesaretle gerçekleştirmek bizim elimizde.

“Güzel” Kelimesi Sadece Bir Sıfat mı?

Kiloya ve gençliğe takıntılı bir dünyada yaşıyoruz.

Gerçek başarı bulunduğunuz ortamın en güzel kızı olmak değil. Toplumun var ettiği bu algıya siz de kapılıp gitmeyin.

Mükemmel bir görünüm bu hayatta asla sorun yaşamama garantisi vermediği için kendinizle barışın!

zooey-deschanel,-black-and-white-photo-188602

Yalnızlığın Tadını Çıkarın

Harika insanlarla tanışmak için bağımsız, mutlu ve “harika” olmak gerekir.

Kendi başına rahat edebilme yeteneği, bir kadının sahip olabileceği en güçlü özelliklerden biridir. Bir kız arkadaşa bağımlı olarak hayatınızı geçirip geçirmediğinizi sorgulamaya ne dersiniz?

Yalnız kalmanın bağımsızlığından gelen sevinç ve eğlence oldukça motive edici. Kendinize zaman ayırmanız güven sorununu da zamanla ortadan kaldıracaktır.

Marie Claire

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.