5’te 5: Katy Perry ve Renkli Şarkıları

Popüler müziğe karşı olanlar bile Katy Perry’nin şarkılarında bir şeyler bulabilir. Kıpır kıpır melodiler, renkli klipler adeta yaz geldi diye çığlık atmamıza sebep oluyor. Farkına vardığımız şu ki, günde en az bir kez Katy Perry şarkısı ile kutsanıyoruz. Peki ama en sevdiğimiz şarkısı ne?

3ff3f1e8ed1010444479b583e85dd2ca

İşte bu zor bir soru! Katy Perry ile ilgili şöyle bir durum var: Her şarkısı bir öncekiyle yarış halinde. Şarkıların altyapılarından tutun da kliplerinin birer sanat eserine dönüşmesine kadar ‘bravo’luk işler yapıyor bu sevimli minik kadın. Bizler de her çıkan klibi hipnotize olmuş gibi defalarca izliyoruz, şarkı sözleri çoktan dilimize dolanmış bir şekilde.

Serinletici 5’te 5 bölümünde Katy Perry’nin eğlenceli şarkılarına yer vermeye karar verdik. İşte en sevdiğimiz 5 şarkısı:

5- Firework

4- Hot N Cold

3- Bon Appétit

2- Roar

1- Chained To The Rhythm

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.