Samsung, Kendi Eliyle Note 8’i Sızdırdı

Galaxy Note 8 için beklentiler büyümeye devam ediyor. Cihazın birçok özelliği sızdırılmış olsa da kimse Samsung’un kendi eliyle yeni fablet sınıfı akıllı telefonunu sızdıracağını tahmin edemezdi.

Exynos reklamında Note 8 görseli

2017 Sonbahar aylarında çıkması beklenen Galaxy Note 8, Note serisi için de büyük bir sınav verecek. Samsung tarihinin en güçlü akıllı telefonu olması beklenen cihaz, yine Samsung tarafından üretilen Exynos işlemciler kullanılacak.

Eh, Samsung Exynos resmi Twitter hesabı, yeni Exynos 9 işlemcilerinin reklamını yapmak isterken bizlere Note 8’i de göstermiş oldu. Gönderinin bir kaza olduğu konuşulsa da Samsung’un böyle bir reklam görselini kolay kolay hatayla koymayacağını da düşünmek gerekiyor.

Her ne sebeple olursa olsun, 23 Ağustos’ta tanıtılması beklenen Note 8 böylece Samsung tarafından açık edilmiş oldu.

Shiftdelete

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Emre Kalkan

Mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili olan Emre, konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı okuyor ve Serinletici'ye pek çok konuda katkı sağlıyor. | emre.kalkan@serinletici.com

You may also like...