Bu Apple Watch Bir Başka

Vancouver’da yaşamını sürdüren Hiné Mizushima, adeta on parmağında on marifeti olan bir tasarımcı.

İllüstratör, oyuncak bebek tasarımcısı ve stop-motion kukla animasyon sanatçısı onun ünvanlarından bazıları. İnsanı baktıkça gülümseten keçe Apple saatler de onun mizah duygusuyla el becerisini bir arada ortaya koyduğu projelerinden biri.

Japon tasarımcı Mizushima’nın portfolyosu Behance’te, el sanatları kategorisinde öne çıkan mağazalar arasında yer alıyor. 2015’te yayınladığı keçeden Apple Watch’ları da Gizmodo ve Boing Boing gibi pek çok içerik sitesinde de yer verilmiş.

Mizushima, Behance’teki proje sayfasına Apple Watch’un giriş ekranı üzerinde çalışan bazı tasarımcıların dahi bu oyuncak keçe saatlerden satın aldığı esprisini eklemeyi de unutmamış.

Hiné Mizushima’nın güncel çalışmalarını Instagram ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.

bigumigu.com

 

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: