Tuhaflıkta Sınır Tanımıyorlar

Ünlü insanların da hepimiz gibi tuhaf alışkanlıkları olabilir. Hollywood’un en ünlü isimlerinin saplantılı bir şekilde benimsediği davranışları duyunca çok şaşıracaksınız.

MICHELLE WILLIAMS: “Duşta tuhaf şeyler yapmayı seviyorum. Duş alırken kahve içiyorum, dişlerimi fırçalıyorum, hatta kahvaltı ediyorum. Böylece masaya oturup kahvaltı yapmakla vakit kaybetmiyorum.”

EMMA STONE: “11 yaşına kadar parmağımı emdim. Bunu yaptığımda hâlâ kendimi çok iyi hissediyorum.”

HELEN MIRREN: “Gelen telefonlara cevap vermemek gibi bir alışkanlığım var. Sanırım bunun sebebi, telefon fobimin olması…”

HEIDI KLUM: “Hiç hoş karşılanmayan bir alışkanlığım var. Her akşam saat 20.00’de uyuyakalıyorum.”

ADRIANA LIMA: “Maskara sürmeyi çok seviyorum. Kirpiklerim simsiyah olana kadar kat kat maskara sürüyorum. İzin günlerimde dakikalarca maskara sürdüğüm oluyor. Duşa girdiğimde maskara yüzümden akıp gidiyor. Akanları silip üzerine tekrar maskara uyguluyorum. Kesinlikle buna bayılıyorum!”

Cosmopolitan

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: