Ryan Reynolds ve Blake Lively’nin savaşı sürüyor

Deadpool’un yıldızı Ryan Reynolds ve eşi Blake Lively arasında komik sosyal medya savaşı sürüyor. Oldukça komik paylaşımlarla birbirleriyle şakalaşan çift tüm hayranlarını eğlendiriyor.

Birbirlerinin doğum günlerinde Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımlardan sonra Ryan Reynolds, eşinin Dublin, İrlanda’da çekilen The Rythm Section isimli filminin setinde çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak altına no filter (filtresiz) yorumunu yazdı.

Gossip Girl dizisinin ihtişamlı Serena van der Woodsen’ından sonra bu rol için görmeye alışık olmadığımız bir tarzda karşımıza çıkan Blake Lively’nin çekimlerini sürdürdüğü The Rythm Section filmi 2018 yılında vizyona girecek.

#nofilter

Ryan Reynolds (@vancityreynolds)’in paylaştığı bir gönderi ()

InStyle

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: