Yeni biriyle tanıştığınızda ne yapmalısınız?

Hislerinizi kontrol altına alın.
Ne kadar zor gözükse de, ayaklarınızı yere sağlam basın. Eğer kendinizi kaptırırsanız, birden ortadan kaybolduğunda hayatınız paramparça olmuş gibi hissedebilirsiniz.

İletişim yollarını açın.
Daha ilk başından şu anda nasıl bir ilişki istediğini ve nedenini sormaktan çekinmeyin. Eğer bir şeylerin yanlış olduğunu hissediyorsanız sorunun ne olduğunu anlamaya çalışın.

Hiçbir şey için acele etmeyin!
Bir insanı tanımak uzun zaman ister. Eğer kısa sürede onun için en mükemmel kadın olduğunuzu söylerse kendinize şu soruyu sorun: “Hakkımda ne kadar şey biliyor? Acaba benim yerime, kafasında canlandırdığı hayali bir kadına mı aşık oldu?” İlişkiniz hızlı ilerliyorsa dikkatli olmakta fayda var.

Cosmopolitan

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Kurtulmuş Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: