Hepimizin hayali uçan çantalar!

Dolce & Gabbana, Milan Moda Haftası’nda Secrets & Diamonds etkinliğinde çantaları taşımak için insanlar yerine drone’ları seçti.

Podyum boyunca uzanan yaklaşık 8 drone’la markanın çantaları tanıtıldı. Drone’ların üzerine Devotion olarak adlandırılan ve kalp şeklindeki kapakların bulunduğu uçan çantalar seyirci üzerinde etki yarattı.

Defilede gösteriye müdahale edebileceğinden katı bir internet kuralı uygulaması yapıldı. İzleyiciler internetleri kapatılması uyarısı yapılarak gösteriye başlandı.

icmimarlikdergisi.com

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar: