10 yaş için doğum günü önerileri!

Share

10 yaşlarında bir çocuğun doğum günü kutlaması için birkaç yaratıcı fikir!

  1. Evcil Hayvan Partisi: Bir hayvanat bahçesi veya çiftlik ziyareti yerine, çocukların evde küçük evcil hayvanlarla etkileşim kurabileceği bir parti düzenleyebilirsiniz. Hamster, tavşan, balık veya hatta bir kedi veya köpek gibi evcil hayvanlar düşünebilirsiniz.
  2. Yaratıcı Atölye: Bir sanat veya el işi atölyesi düzenleyin. Örneğin, çocuklar kendilerine ait tasarımlarını yaratabilecekleri bir takı atölyesi, bir resim veya heykel yapımı atölyesi düzenleyebilirsiniz.
  3. Bilim Partisi: Çocuklar bilimle ilgili deneyler yapabilecekleri bir parti düzenleyebilirsiniz. Kimya deneyleri, balon patlatma, şimşek yaratma gibi eğlenceli deneyler düşünebilirsiniz.
  4. Temalı Parti: Çocuğun ilgi alanına göre bir parti teması seçebilirsiniz. Örneğin, kovboy, deniz altı dünyası, süper kahramanlar gibi temalar düşünebilirsiniz.
  5. Oyun Günü: Sadece oyun oynama konusuna odaklanan bir parti düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte, farklı oyunlar oynayarak eğlenebilirsiniz.
  6. Kahvaltı Partisi: Sabah saatlerinde, sevdiği yiyecekleri kahvaltı partisi için hazırlayabilirsiniz. Örneğin, çocuğun sevdiği pankekleri, omletleri, meyveleri, sıcak çikolata gibi yiyecekler hazırlayabilirsiniz.
  7. Film Günü: Bir film günü düzenleyebilirsiniz. Sevdiği bir filmi evde izleyebilirsiniz. Bunun yanında, birlikte film temalı atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.

Bu fikirler, 10 yaşındaki bir çocuğun ilgisini çekeceğine inandığımız yaratıcı doğum günü kutlamalarıdır. Umarım işinize yarar!

Gürsel Başak

Gürsel Başak, video oyunları oynamayı, televizyon izlemeyi, AI eğitmeyi ve sinemaya gitmeyi seven otuzlarının ortasında bir yaşam formudur. İlham verici ve heyecanlı ama aynı zamanda çok korkak ve biraz dengesiz olabilir. Yaban arılarına alerjisi olan Gürsel biraz kilolu ama bunun dışında kendini oldukça iyi durumda tanımlayan bir şekle sahiptir. Serinletici için başta "İsim, Şehir, Hayvan" köşe yazıları ile "Gürsel'in Mutfağı" yemek tariflerini hazırlayan Gürsel, sınır tanımayan içerik üretici olarak çok da fazla konu ayrımı yapmadan yazar da yazar... Orta sınıf bir mahallede büyüyen Gürsel, annesinin gençken onu sarhoş olan babasıyla bırakarak terk etmesinin şokunu halen üstünden atamadığını, gittiği her ortamda itiraf etmekten asla çekinmez.

You may also like...