Instagram’dan Yeni Renk Araçları

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, yeni bir güncelleme ile karşımızda.

Color; yani renk olarak adlandırılabilecek yeni düzenleme aracıyla fotoğraftaki karanlık veya aydınlık alanlara odaklanıp bunları sarı, yeşil, kırmızı ve daha bir çok rengin tonuyla doğallaştırabiliyorsunuz.

Color’un yanı sıra yeni fade aracıyla da, Instagram kullanıcıları bir fotoğrafın tonlarını filtrelerden bağımsız olarak yumuşatma şansını elde ediyor.

Fotoğraf düzenleme araçlarının yanı sıra, Instagram’ın son güncellemesi belirlediğiniz kullanıcıların tüm güncellemelerini size bildirim olarak sunacak faydalı bir özelliği de beraberinde getiriyor.

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.