Beyoncé, Apple Watch Edition’a Ekstra Altın Kattı

Apple Watch Edition, 10-17 bin dolar arası fiyatlarıyla çok özel bir ürün olabilir. Ama Beyoncé için hala yeterince özel değil.

beyonce

Sanatçının resmi internet sayfasında yayınlanan fotoğrafta Beyoncé, Apple Watch Edition’ın bile sunmadığı bir seçenek ile; altın saate ek olarak altın bir bileklik-kayış ile hayranlarının karşısına çıktı.

Apple Store’larda spor ve deri bantlarla satılan altın Apple Watch Edition’ın kayışını da altın yapmak gibi bir seçenek son kullanıcı için henüz yok.

Apple Watch Edition

Daha önce de Drake, Pharrell and Katy Perry’nin erken Apple Watch siparişleri düşünülürse, Beyoncé’un da Apple Watch’u Apple Store’dan almak yerine, özel olarak sipariş verdiğini kolaylıkla öngörebiliriz.

17 bin dolarlık Apple Watch Edition kendilerine yetmeyenlere duyrulur!

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Sezin Nil Tufan Bardakçı

Her şey için yeterli olduğu sanılır ama Nil için satranç oynamak elde ettiği şampiyonluklara rağmen sadece fazla iddialı bir hobiden ibaret. Yeterince zeki olduğunu göstermek yerine herkesin iyi olabilmeyi bu kadar dilediği bir oyunu kendisine iktisata yönlendiren bir analitik düşünce kaynağı olarak yorumluyor. Çok düşünüp az konuşuyor ve çok okuyup az yazıyor. Hayatın ona gelişini doğru yorumlayana kadar olanları saymazsak İstanbul Ticaret Üniversitesi İktisat Bölümü mezunluğundan pek de haz etmiyor. Oyunun kurallarına aykırı bir “rok” daha deyip onu yenilmez satranççı kimliği Colly’e hapsetmeden hayatta savrulmayı umuyor. Maroon 5 eşliğinde. | nil.tufan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.