Android One, General Mobile 4G İle Türkiye’de

Google, Android One projesinin ikinci versiyonunu Türkiye için General Mobile ile duyurdu.

GENERAL-MOBILE-4G-android one

Android One & General Mobile 4G’nin özellikleri neler?

5″ HD ekran, Gorilla Glass 4, Snapdragon 410 64-bit işlemci, 2GB RAM, 13MP arka & 5MP ön kamera ve 4G/LTE özellikleriyle gelen Android One & General Mobile 4G, tüm dünyada yankı uyandıran bir cihaz olma yolunda pazarda heyecan yarattı.

Android 5.1.1 Lollipop (Stock Android) işletim sistemi ile gelen Android One, en az iki yıl boyunca Android güncelleştirmelerini de garantilemiş durumda.

android one

Android One & General Mobile 4G’nin fiyatı ne olacak?

260 dolar ve bunun karşılığı 699 TL’ye satılacak olan General Mobile 4G ile Türkiye, Hindistan, Nepal, Bangladeş, Sri Lanka, Endonezya ve Filipinlerden sonra Android One projesinin hayata geçtiği yedinci ülke oldu.

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.