iOS 9 Güç Tasarrufu Modu

Apple’ın 2015 sonbaharında çıkacak olan işletim sistemi iOS 9, güç tasarruf modu ile birlikte gelecek.

Güç tasarrufu moduna geçince cihazınızda mail uygulaması manuel kullanıma geçmesi, arkaplan uygulama güncelleme/indirmelerinin devre dışı kalması, paraklığın ve bağlantı hızının düşmesi gibi değişiklikler olacak.

iOS 9 güç tasarruf modunun size yaklaşık 1-3 saat civarında bir kullanım sağlaması beklenirken Apple’ın sitesinde cihaz performansında belirgin bir düşüş olmayacağı belirtildi.

Ne dersiniz, iOS 9’daki güç tasarruf modu, Samsung’un ekranı dahi siyah-beyaz hale getiren ultra güç tasarruf modu kadar etkili olabilecek mi?

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Selim Kamitoğlu

[Serinletici'den ayrıldı] İç mimar Selim Kamitoğlu'nun tasarım anlayışı ve neyin nasıl görüneceğine dair doğal içgüdüleri onu işinde olduğu gibi hayatın diğer alanlarında da yalnız bırakmıyor. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Selim, Serinletici ile beraber aile şirketinde yönetici olarak çalışıyor. Aynı zamanda LGBTİ aktivisti de olan Selim, hayatın her alanında sosyal eşitliğe inanmayı sürdürüyor.| selim.kamitoglu@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.