Nasıl Kedi Olunur?

Kediler özgürlükleri ve kendilerine özgü yaşam şekilleri ile herkes tarafından (tamam tamam pek çokları tarafından) imrenerek izlenen hayvanlar.

Buradan yola çıkarak Last Lemon ekibi, nasıl kedi olunacağına dair yeni bir karikatür serisi başlattı.

Biz de, Serinletici okurlarının ne denli kedisever olduğunu bildiğimizden, bu karikatürleri çevirerek, bir yazı dizisi olarak sizlere sunuyoruz.

Genelde cumartesileri yayınlayacağımız “How To Be A Cat” yani “Nasıl Kedi Olunur” karikatürlerinin ilk on çalışması bugün karşınızda! Gelecekteki çalışmalarımızla beraber tüm “Nasıl Kedi Olunur” serisini ise buradan takip edebilirsiniz.

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.