Close

Harry Potter Karakterleri Seçileli 15 Yıl Oldu

Harry Potter film serisinin çekimlerinin tamamlanmasının üzerinden beş yıl geçtiğine inanmak zor.

Ama inanmanın daha zor olduğu bir şey varsa o da, başrol oyuncuları Emma Watson, Rupert Grint ve Daniel Radcliffe’in seçilmesinin üzerinden tam on beş yıl geçmiş olması gibi duruyor.

BBC eğlence bölümü sözcüsü Lizo Mzimba, Harry, Ron ve Hermione’ı canlandıran oyuncalar Emma Watson, Rupert Grint ve Daniel Radcliffe’in ilk görüntülerini #15YearsOfDanEmmaRupert etiketi ile paylaşırken o ana dair fotoğrafı da eklemeyi ihmal etmedi.

Karakterlerin yıllar içerisinde ekran karşısında büyümesi ise, Harry Potter’ın sihirli dünyasının okurların gözünde adeta birer canlanması olarak devam etti:

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.