Kate Winslet ‘Photoshop’a Savaş Açtı

Oscar’lı aktris Kate Winslet, bundan böyle hiçbir reklam kampanyasında yer alan fotoğraflarının dijital ortamda değiştirilmeyeceğini açıkladı. Bundan sonra yüzde yüz Kate Winslet!

Fransız kozmetik devi L’Oréal’in yüzü olan Kate Winslet, photoshopa savaş açtı. Artık reklam kampanyalarında kullanılan fotoğraflarında ne yüzünde ne de vücudunda photoshop yapılacağını belirten Winslet, “Genç nesil kadınlara örnek olmak istiyorum” şeklinde konuştu.

Markayla bu konuyla ilgili olarak kontrat imzalayan oyuncu, “Güçlü kadınlar yetiştirmek için sorumluluklarımız var. Bu benim için önemli. Gerçeği görmeleri lazım. Her zaman onlara doğruyu söylemek istiyorum” dedi.

Kaynak: Cosmopolitanturkiye.com

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.