Close

90’lı yılların unutulmazlarından biriydi Pazar Gecesi Sineması. Bizler de Parliament Sinema Kulübü’nden ilham aldık ve Serinletici Sinema Kulübü’nü kurduk. Yalnız bir farkla; pazar değil, pazartesi gecelerini renklendireceğiz. Malum artık 2000’li yıllardayız ve ‘pazartesi sendromu’ diye bir yük var omuzlarımızda.

Eğer siz de pazartesilerinize eğlence, heyecan, aksiyon ve macera katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Unutulmaz filmler Serinletici Sinema Kulübü’nde sizleri bekliyor.

Kulübe hoş geldiniz…

Tagged

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.