Kayak Pistini ‘Noel Baba’lar bastı

Dünyanın dört bir yanını yeni yıl ve Noel heyecanı sardı. sokaklar renklendi. Amerika Birleşik Devletleri’ndeyse onlarca Noel Baba, kayak pistine çıktı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Maine eyaletindeki kayak merkezinin sıradışı konukları vardı.

Bir hayır kurumuna para toplamak için onlarca Noel Baba, kayak ve snowboard yaptı. Renkli manzaralar kameralara yansıdı.

Hayır kurumuna toplanan paranın toplam miktarı 3 bin doları aştı. Noel Babalar, piste hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Kaynak: NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.