Al Pacino Star Wars Senaryosunu Anlamadığı İçin Han Solo Rolünü Reddetmiş

ABD’li aktör Al Pacino, Hollywood’un kült yapımları arasında yer alan Star Wars serisinde ‘Han Solo’ rolünün ilk olarak kendisine teklif edildiğini ancak senaryo metnini anlamadığı için filmde yer almadığını açıkladı.

Milliyet’in haberine göre 75 yaşındaki Al Pacino, “Rolü alan kişi bendim ancak senaryo metnini anlamadım” dedi. Han Solo için düşünülen diğer aktörlerin ise Bill Murray, Jack Nicholson ve Chevy Chase olduğu öğrenildi.

Star Wars filmi, Carrie Fisher ve Mark Hamill gibi birçok oyuncuyu büyük bir şöhrete kavuşturmuştu. George Lucas tarafından tasarlanan seri, James Bond ve Harry Potter’ın ardından en fazla hasılat yapan üçüncü seri olarak biliniyor.

T24

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Deniz Çalışkan

[Serinletici'den ayrıldı] İstanbul Aydın Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olan Deniz, profesyonel öğrenimini yerel gazetelerde sürdürmeye devam ediyor. Kitap ve müziksiz bir hayatı kabul etmeyen Deniz için kitaplardan uyarlanan filmler özenle kaçılması gereken aktiviteler arasında yer alıyor. Serinletici'de iletişim sorumluluğu kapsamında sitenin sosyal medya ve WhatsApp gibi hesaplarını koordine eden Deniz, aynı zamanda Serinletici haber bölümünde çalışıyor. denizc@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.