En Garip 10 Star Wars Ürünü

Star Wars: Güç Uyanıyor filmiyle ilgili öğelere artık neredeyse her yerde rastlar olduk. Star Wars çılgınlığı, oyuncakların, kıyafetlerin ve cihazların çok daha ötesine geçmiş durumda.

1- Mutfak gereçleri


Tüm bu Star Wars yemeklerini pişirmeniz gerekiyor, öyle değil mi? Star Wars tabakları ve kupaları sıradan şeyler; ışık kılıcı pizza kesicisine ve Death Star çay demliğine ne dersiniz?

2- Su şişeleri

Star Wars temalı şişeler, su içme deneyiminizi yeni boyutlara taşımak için var. Stormtrooper, Chewbacca, Darth Vader, Boba Fett ve C-3PO tasarımlarındaki şişeleri koleksiyonunuza katmak ister miydiniz?

3- Köpek oyuncakları

Bu kostümle köpeğinizin sokağa her çıkışında ilginin odağı olacağına kesin gözüyle bakabilirsiniz.

4- Kahve kreması

Star Wars temalı kremalarıyla kahvenizin tadı daha galaktik olacak.

5- Mısır gevreği, çorba ve daha fazlası

Büyük film serilerinin tanıtımları, genellikle yediğimiz şeylere de sıçrıyor. Ancak Star Wars: Güç Uyanıyor’da ötesi oldu: Gıdalar tam anlamıyla filmin eline geçti.

6- Death Star waffle makinesi

ThinkGeek tarafından üretilen bu waffle yapıcının stokları ne yazık ki tükenmiş durumda ve stokların Şubat 2016’dan önce yenilenmeyeceği söyleniyor.

7- Darth Vader ve R2-D2 duş başlıkları

Darth Vader’ın altında duş yapma fikri huzurunuzu kaçırıyorsa, Amazon’da R2-D2 duş başlıkları da bulabilirsiniz.

8- Millennium Falcon yatağı

Pottery Barn’ın ürettiği bu Millennium Falcon yatağı, ne yazık ki sadece çocukların yatabileceği bir büyüklükte.

9- R2-D2 bavul

Havaalanında arkanızda bir R2’yle koşarken bazılarının size dönüp bakacağından emin olabilirsiniz.

10- Darth Vader ekmek kızartma makinesi

Sadece Darth Vader gibi görünmekle kalmayan tost makinesi, ekmeğinizin üzerine Star Wars logosunu yakma yeteneğine sahip.

Kaynak: NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.