Çalışırken Kullanabileceğiniz Siteler

İş yerinde veya evinizde çalışırken, dikkatinizin dağılmaması ve daha iyi odaklanabilmek için kullanışlı bazı internet siteleri bulunmakta. Sizler için bazılarını derledik.

Bir işe odaklanmak, dikkatinizin dağılmaması ve düzenli bir şekilde çalışmak yaptığımız işlerde başarıyı arttırmak için oldukça önemli. Bu sebeple bazı internet siteleri hayatı daha da kolaylaştırıyor. İşte bu anlamda yer alan kullanışlı internet siteleri.

Noisli

16-01/07/calisirken-kullanabileceginiz-siteler.png

Noisli web sitesinde çeşitli sesler yer alıyor. İstediğiniz sesin ikonuna tıklayarak onu dinleyebiliyorsunuz. Ya da isterseniz birkaç ses karışımı yapın ve rahatlayın. Siteyi kullanırken arka plan rengi de değişiyor.

Defonic

16-01/07/calisirken-kullanabileceginiz-siteler-1452192355.png

Defonic de aynı Noisli gibi doğada yer alan sesleri dinlemenize ve bunlardan bir karışım yapmanıza olanak sağlıyor.

Designers.mx

16-01/07/calisirken-kullanabileceginiz-siteler-1452192437.png

Designer, tasarımcılara yönelik, tasarımcılar tarafından oluşturulmuş çalma listeleri sunuyor.

Shiftdelete

 

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Selim Kamitoğlu

[Serinletici'den ayrıldı] İç mimar Selim Kamitoğlu'nun tasarım anlayışı ve neyin nasıl görüneceğine dair doğal içgüdüleri onu işinde olduğu gibi hayatın diğer alanlarında da yalnız bırakmıyor. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Selim, Serinletici ile beraber aile şirketinde yönetici olarak çalışıyor. Aynı zamanda LGBTİ aktivisti de olan Selim, hayatın her alanında sosyal eşitliğe inanmayı sürdürüyor.| selim.kamitoglu@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.