Sherlock 2017’de Dönecek

Sevilen dizi Sherlock’un yılbaşı özel bölümü olan The Abominable Bride’ı izlediyseniz yeni bölümler için can atıyor olmalısınız.

Ekranlarda daha fazla Sherlock izlemek istesek de maalesef yeni bölümler için 2017’yi beklememiz gerekiyor.

Dizinin yayınlandığı PBS kanalının başkanı Paula Kerger’ın yaptığı açıklamaya göre bu yıl Sherlock’suz kalacağız.

Sherlock dizisi başladığından beri Sherlock Holmes rolündeki Benedict Cumberbatch’in popülaritesinin arttığına şüphe yok.

Merakla beklenen bir diğer yapım olan Doctor Strange için de çalışmalar devam ediyor. Hal böyle olunca diziyi çekmek için kısıtlı bir süre kalıyor.

Sherlock dizisinin arkasındaki isim Steven Moffat, zaten dizinin kısa süre içerisinde gelmeyeceğini söylemişti.

Her bölümün ayrı bir film kalitesinde olmasını bu şekilde sağladığını, üst üste bölümler çekmek niyetinde olmadığını belirtmişti.

Shiftdelete

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Sezin Nil Tufan Bardakçı

Her şey için yeterli olduğu sanılır ama Nil için satranç oynamak elde ettiği şampiyonluklara rağmen sadece fazla iddialı bir hobiden ibaret. Yeterince zeki olduğunu göstermek yerine herkesin iyi olabilmeyi bu kadar dilediği bir oyunu kendisine iktisata yönlendiren bir analitik düşünce kaynağı olarak yorumluyor. Çok düşünüp az konuşuyor ve çok okuyup az yazıyor. Hayatın ona gelişini doğru yorumlayana kadar olanları saymazsak İstanbul Ticaret Üniversitesi İktisat Bölümü mezunluğundan pek de haz etmiyor. Oyunun kurallarına aykırı bir “rok” daha deyip onu yenilmez satranççı kimliği Colly’e hapsetmeden hayatta savrulmayı umuyor. Maroon 5 eşliğinde. | nil.tufan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.