LEGO Tabuları Yıkıyor!

LEGO markası farklı aile tiplerine hitap edecek bir seriyi piyasaya sürdü. Huffington Post’un haberine göre yeni seride engelli bir adam bulunuyor. Bunun dışında seride çocuğunu pusetle gezdiren bir baba ile çalışan bir anne figürü yer alıyor.

LEGO yetkilileri Fortune dergisine verdikleri röportajda yeni serinin günümüz şehir yaşamının aynası niteliğinde olduğunu söylüyor.

Bu LEGO setiyle oynayarak çocuklar erkeklerin sadece iş yaşamında yer almadığını, ev yaşamında pek çok görevi üstlendiğini öğrenecek. LEGO yöneticisi Soren Torp Laursen, “Biz çevremizdeki dünyayı resmetlekle ve beklentileri karşılamakla sorumluyuz” diyor.

Radikal

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.