Close

21 Mart tarihinde düzenlenen Apple etkinliğinde herkes yeni bir Apple Watch beklerken, beklenen olmadı. İkinci jenerasyon Apple Watch yerine Apple, piyasaya çıkalı bir yıl olan ürününün fiyatını düşürdü.

Apple etkinliğinde Tim Cook, Watch isimli akıllı saatin yeni fiyatını duyurdu. Daha önce 349 Dolardan başlayan bir etiketle satılan saat, artık 299 Dolardan başlayan bir fiyatla karşımıza çıkacak. Yapılan 50 Dolarlık bu indirimle Apple Watch ucuzladı. Rakamlar, Apple’ın Türkiye web sitesinde de güncellendi.

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında satışa çıkan Apple’ın akıllı saati 38 mm ve 42 mm olmak üzere iki farklı versiyonla satılıyor. Artık küçük olan versiyon ülkemizde 1099 TL’den, büyük olan 42 mm boyutlarındaki saat ise 1249 TL’den satılacak. Bu rakamlar anodize alüminyum kasalı Watch Sport versiyonları için geçerli. Farklı versiyonlarda fiyat artıyor. Ancak başlangıç fiyatlarında indirim yapıldı.

Yapılan bu indirim son derece şaşırtıcı oldu çünkü herkes Apple’dan yeni nesil Apple Watch’u duyurmasını bekliyordu. Anlaşılan Apple bir süre daha ilk nesil saat ile yola devam edecek.

CNN

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Selim Kamitoğlu

[Serinletici'den ayrıldı] İç mimar Selim Kamitoğlu'nun tasarım anlayışı ve neyin nasıl görüneceğine dair doğal içgüdüleri onu işinde olduğu gibi hayatın diğer alanlarında da yalnız bırakmıyor. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Selim, Serinletici ile beraber aile şirketinde yönetici olarak çalışıyor. Aynı zamanda LGBTİ aktivisti de olan Selim, hayatın her alanında sosyal eşitliğe inanmayı sürdürüyor.| selim.kamitoglu@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.