Efsaneler Ölmez: David Bowie’ye Yeni Video!

‘Efsaneler ölmez’ sözü bir kez daha kanıtlanmış oldu. David Bowie’nin 8 Ocak’ta, yani ölümünden 2 gün evvel, çıkardığı albümü Blackstar’a bir klip daha geldi. İlk izlenimimiz: Hipnoz etkisi yaratan bir klip olmuş!

Serinletici ekibi olarak önce mest olduk, ardından bayıldık ve sonra David Bowie’yi tekrar özledik.

Bowie’nin Blackstar albümünün en iyi parçalarından biri olan I Can’t Give Everything Away‘e klip hazırlanacağı söylentilerini duymayan kalmamıştır. Nihayet beklenen klip yayınlandı.

David Bowie muhtemelen yıldızların arasından bu klibi izleyip, Jonathan Barnbrook tarafından derlenen klibi bir hayli beğenmiştir.

Biliyoruz sizler de David Bowie’yi özlediniz. Hadi gelin bir kez de birlikte izleyelim ve yeniden gözlerimiz kamaşsın!

David Bowie/I Can’t Give Everything Away:

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

1 Response

  1. Sezin Nil Tufan dedi ki:

    İnanır mısınız gözlerimden iki damla yaş aktı ve içimdeki David Bowie gölüne gitti. Çok duygusal çok efsane…. Müzik dünyasının prensi, her zaman kalbimizdesin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.