Close

DIY: Kartpostal Hediye Konsepti

Mottomuz: Nerede kaldı o eski kartpostallar?

Bu sözden ilham alarak güzel bir DIY projesine imza attık. Eğer siz de kartpostal gibi nostaljik zamanları hatırlatan şeyleri seviyorsanız bu hediye konsepti bir hayli hoşunuza gidecek.

İhtiyacımız olan tabii ki de orta boy bir kraft kağıt! Biliyorsunuz kraft kağıt DIY projelerimizin vazgeçilmez parçası… Kraft kağıdın üzerine cetvel ve keçeli kalem yardımıyla bir dikdörtgen çiziyoruz ve üzerine de kartpostal için gereken ‘post card’, ‘pul’ ve ‘mesaj’ kısımlarını ekliyoruz.

Böylelikle kartpostal şeklinde, şık ve nostaljik bir hediye ambalajı elde etmiş oluyoruz.
Biz hediye paketini Koton’dan aldığımız kartpostala benzetilmiş makyaj çantası ile tamamladık. Siz istediğiniz hediyeyi alabilirsiniz; biz biraz daha konsepte uysun istedik.

Ve her şey tamam. Kartpostalınızı artık gönderebilirsiniz!

Hediye vermek bir sanattır, aklınızda olsun!

Tagged

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.