Close

Game of Thrones’ta Yaşlı (Ve Çıplak) Kırmızılı Kadın Sürprizi

Bu sen misin kırmızılı kadın Melisandre?

Melisandre-gameofthrones

Yazının bu bölümünden sonrası Game of Thrones 6×01 spoiler’ı içerir.

Game of Thrones’un 6. sezon başlangıcında en çok ilgi çeken sahne kuşkusuz kırmızılı kadın Melisandre’nin ayna karşısında kolyesini çıkartarak yaşlı (ve çırılçıplak) izleyiciyle nuluştuğu sahne idi.

“The Red Woman” olarak adlandırılan bölümün hakkını fazlasıyla veren sahnede Melisandre, Stannis ve Jon Snow’un ölümü karşısında belki de kendini sorgular halde bulundu.

Konu hakkında şimdiden pek çok teori dile getirilirken kuşkusuz o yaşta bir insanın kamera karşısında çırılçıplak kalması pek çok Game of Thrones hayranı için zorlu izleme dakikalarını işaret ediyordu.

Ne denir, Taht oyunları’na tekrar hoş geldiniz.

Sezin Nil Tufan Bardakçı

Her şey için yeterli olduğu sanılır ama Nil için satranç oynamak elde ettiği şampiyonluklara rağmen sadece fazla iddialı bir hobiden ibaret. Yeterince zeki olduğunu göstermek yerine herkesin iyi olabilmeyi bu kadar dilediği bir oyunu kendisine iktisata yönlendiren bir analitik düşünce kaynağı olarak yorumluyor. Çok düşünüp az konuşuyor ve çok okuyup az yazıyor. Hayatın ona gelişini doğru yorumlayana kadar olanları saymazsak İstanbul Ticaret Üniversitesi İktisat Bölümü mezunluğundan pek de haz etmiyor. Oyunun kurallarına aykırı bir “rok” daha deyip onu yenilmez satranççı kimliği Colly’e hapsetmeden hayatta savrulmayı umuyor. Maroon 5 eşliğinde. | nil.tufan@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.