Justin Timberlake Geri Dönüyor

Mayıs ayı Justin Timberlake’in geri dönüşüyle şenlenecek! Şarkının Timberlake ile *NSYNC zamanlarında çalışan ünlü prodüktör Max Martin imzası taşıyacağı iddia ediliyor.

Yeni DreamWorks animasyonu Trolls’un soundtrack albümünde yer almasının dışında Timberlake’in filmde “Branch” isimli karakteri de seslendirdiği biliniyor.

Pop ikonu ayrıca, 2016’nın son çeyreğinde çıkacak solo albümü üzerine çalışıyor. Albümde Timberlake’in uzun yıllar birlikte çalıştığı Timbaland ve Pharrell Williams da yer alacak.

En son 2013 yılında Mirrors parçasıyla listeleri alt üst eden JT aynı yıl içinde The 20/20 Experience ve The 20/20 Experience-2 of 2 isimli, iki parçadan oluşan albüm projesini piyasaya sürmüştü.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.