Justin Timberlake Yeni Şarkısı ‘Can’t Stop the Feeling’le Geri Döndü

Instagram’da Can’t Stop the Feeling isimli şarkının teaser’ını paylaşan Justin Timberlake, günün sonunda tamamını paylaştı.

DreamWorks’ün yeni animasyon filmi Trolls’un soundtrack albümünde yer alacak olan Can’t Stop the Feeling, şimdiden bu yazın şarkısı ilan edildi. Hatta bazı çevrelere göre şarkı, Pharrell Williams’ın Happy’sinden sonra en mutlu şarkı!

Justin Timberlake’in Trolls kadrosunu kayıt stüdyosuna toplayıp şarkıyı ilk kez dinlettiği anları gösteren video da oldukça eğlenceli.

Timberlake, filmde başrolleri paylaştığı Anna Kendrick, James Corden ve Gwen Stefani’nin de yer aldığı videoda, stüdyodaki ekiple coşuyor. Justin Timberlake’in 2013’ten beri çıkardığı ilk yeni şarkı olan Can’t Stop the Feeling dinleyenin kulağına anında yerleşmeyi başarıyor.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...

1 Response

  1. Lara dedi ki:

    güzel şarkıya benziyor teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.