Tom Hanks: Gerçek Bir Salağım

Oscar ödüllü oyuncu Tom Hanks, 2013 yılında yakalandığı diyabet hastalığının, doktorların uyarısına rağmen sağlığına dikkat etmediği için kendi suçu olduğunu söyledi.

Forrest Gump, Philadelphia, Azap Yolu, Yeni Hayat, Er Ryan’ı Kurtarmak ve Yeşil Yol gibi filmlerin iki Oscar ödüllü oyuncusu Tom Hanks Radio Times’a verdiği röportaj’da sağlık durumu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BENİM HATAM”

Kendine hiç iyi bakmadığını itiraf eden ABD’li oyuncu,”Tembel Amerikan jenerasyonunun parçasıyım. Çok kiloluydum. Filmlerimde kilolu halimle neye benzediğimin farkındayım. Gerçek bir salağım.

Tip 2 diyabet teşhisi konduktan sonra diyetime hiç dikkat etmedim. Yalnızca çizburgerimden birkaç malzemeyi çıkarınca toparlanır sanıyordum ama öyle olmadı. Doktorum belli bir kiloda kalmayı başarırsam hastalığımdan kurtulacağımı söylemişti. Bunlara hiç kulak asmadığım için benim hatam” ifadelerini kullandı.

“KAFAYI BULMAK GİBİ LÜKSLERİM YOKTU”

Dört çocuk babası olan 59 yaşındaki Tom Hanks, kendine dikkat etmemesine karşın hastalığının ilerlemediğini belirterek, “Şanslıyım. Genç yaşta çocuk sahibi olduğum için sorumluluklarım vardı. Bu nedenle alkol ve kafayı bulmak gibi lükslerim olmadı” dedi.

NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Ali Bardakçı

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Ali, iş yaşamını aynı şehirde sürdürüyor. 19. yüzyıl sanat akımları üzerine hobi amaçlı çalışmaları bulunan Ali, Serinletici'de gündemi her alanda takip etmeyi hedefliyor. | ali.bardakci@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.