İki Efsane Yeniden Bir Araya Geliyor!

Kylie Minogue ile Robbie Williams yeni düet için kolları sıvadı. Pop müziğin iki efsane ismi, 2000 yılında çıkardıkları ‘Kids’ ile büyük ses getirmişti.

Şimdi ise Williams’ın yeni albümü için tekrar bir araya gelecek olan ikiliden, müzik dünyasını bir kez daha sallamaları bekleniyor.

Sony ile yeni ve büyük bir anlaşma imzalayan Robbie Williams, önceki iki albümü Take The Crown (2012) ve Swings Both Ways’i (2013) Universal etiketiyle çıkarmıştı.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.