Banksy, Öğrencilerin Kalbini Çaldı!

Sokak sanatının gizemli ismi Banksy, yeni işiyle geri döndü.

Banksy’nin memleketi Bristol’daki Bridge Farm Primary School isimli okulda yer alan bir sınıfa sokak sanatçısının ismi verilmişti. Banksy de, bu durum karşısında kolları sıvadı ve okulun duvarını şenlendirdi.

Yarı dönem tatilinden dönen küçük öğrenciler, okulun duvarında sınıflarına ismi verilen Banksy tarafından bizzat yapılmış mural’ı buldular. Üstelik yanında bir de mektup vardı.

Banksy, el yazısıyla yazdığı mektubunda öğrencilere ismini bir sınıfa verdikleri için teşekkür etti ve ekledi: “Eğer beğenmediyseniz, bir şeyler eklemekte serbestsiniz. Öğretmenlerinizin buna bir şey diyeceğini sanmıyorum.”

Karnaval

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.