Daniel Radcliffe, Harry Potter Oyununu İzlemeyecek

Harry Potter filmindeki büyücü çocuk rolüyle ünlenen Daniel Radcliffe, Londra’da sahnelecek olan “Harry Potter ve Lanetli Çocuk” oyununa bilet almadığını ve oyunu izlemeyeceğini söyledi.

The Late Show programına konuk olan Radcliffe’ye program sunucusu Stephen Colbert’in yönelttiği, Londra’daki yeni oyunu izleyip izlemeyeceği sorusuna olumsuz yanıt veren oyuncu, neden izlemeyeceğini de şöyle açıkladı: “Oyunu izlemek istediğimi hissediyorum. Kafam gerçekten karışık. Oyunun şahane olduğunu duydum. Ama heyecanlı Harry Potter hayranları gelince bir izleyici olarak orada oturarak rahat bir şekilde oyunu izleyebileceğimi sanmıyorum. Dolayısıyla şu an için izlemeyeceğim.”

J.K. Rowling’in kitabından uyarlanan ve tüm dünyada bir fenomene dönüşen Harry Potter film serisinin yıldızı, oyunda Harry Potter rolünü canlandıran Jamie Parker’ı da “mükemmel oyuncu” olarak nitelendirdi.

“Onu, beni oynarken görmekten memnunum. Tüm Harry Potter sorularını o yanıtlayabilir artık” diyerek esprili bir gönderme de yaptı.

Oyuncu Harry Potter’ın tiyatro versiyonunu izlememe kararını daha önce E! News’e şöyle açıklamıştı: “Oyunu izlemek tuhaf olacak. Belki yanılıyorumdur ama eğer ben oyunu izlemeye gidersem orada pek çok Harry Potter hayranı da izleyici olarak bulunacak ve oyunu izlerken beni izleyecekler ya da dikkatlerini oyundan bana yönlendirecekler. İzleyicilerin dikkatlerini oyundan üstüme çekerek rol çalmak istemiyorum.”

Harry Potter filmlerinde canlandırdığı Harry Potter rolüyle tanınan 26 yaşındaki İngiliz oyuncu, 2001’den 2011’ye kadar Emma Watson ve Rupert Grint ile birlikte sekiz Harry Potter filminde oynayarak yıldız oldu.

NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Deniz Çalışkan

[Serinletici'den ayrıldı] İstanbul Aydın Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olan Deniz, profesyonel öğrenimini yerel gazetelerde sürdürmeye devam ediyor. Kitap ve müziksiz bir hayatı kabul etmeyen Deniz için kitaplardan uyarlanan filmler özenle kaçılması gereken aktiviteler arasında yer alıyor. Serinletici'de iletişim sorumluluğu kapsamında sitenin sosyal medya ve WhatsApp gibi hesaplarını koordine eden Deniz, aynı zamanda Serinletici haber bölümünde çalışıyor. denizc@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.