Sihirli Filmden Yeni Poster

Warner Bros. Pictures Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar) filminden yeni poster yayınladı! Merakla beklenen filmin posteri heyecanı arttırdı.

JK Rowling’in 2001 yılında yayınlanan fantastik yaratıklar ansiklopedisinden ilham alınarak geliştirilen filmin kadrosunda Oscar’lı oyuncu Eddie Redmayne dışında Ron Perlman, Jon Voight, Gemma Chan ve Carmen Ejogo Katherine Waterston, Jenn Murray, Ezra Miller, Colin Farrell, Dan Fogler ve Samantha Morton da bulunuyor.

Filmin yönetmen koltuğunda ise, daha önce de Harry Potter filmlerinde yönetmenlik yapmış olan David Yates oturuyor.

Film, 18 Kasım’da vizyona girecek.

Karnaval

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.