Close

Babalar Kızlarının Kahramanıdır!

Genç ressam Snezhana Soosh’un suluboya çalışmaları, babalar ve kızları arasındaki sevgiyi o kadar iyi yansıtıyor ki, bu sevginin ne kadar güçlü olduğunu görmemizi sağlıyor.

Babanın kızı üzerindeki büyük gücü ve etkisinin çizimlerle ifade edildiği resimler, ressamın Instagram hesabında da büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Hayatın yükü omuzlarınızdaysa ve yorulduysanız şimdi biraz mola verme zamanı! Ailenin bu hayatta en büyük destekçimiz olduğunu hatırlatan çizimlerle karşınızdayız.

Babalar ve kızları arasındaki o gizli bağı anlatan bu çizimlerle adeta kalbimiz ısındı. Bu çizimler, babalarını özleyen kızlara gelsin…

Cosmopolitan

Tagged

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.