iOS 9.3.5 Yayınlandı

Apple, iOS 10 sürümünün resmi dağıtımına sayılı günler kala iOS 9.3.5 güncellemesini yayınlandı. iOS 9.3.5 güncellemesi neler getiriyor?

Apple bir taraftan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleriyle çıkış yapacak iOS 10 işletim sistemi için beta sürecini devam ettirirken, diğer taraftan mevcut sürümü kararlı hale getirmeye devam ediyor.

Ağustos başında iOS 9.3.4 güncellemesini yayınlayan Apple, üç haftalık aranın ardından bu defa iOS 9.3.5 güncellemesinin dağıtım işlemini başlattı.

iOS 9.3.5 güncellemesi neler getiriyor?

Yeni yazılım paketi iOS 9 sürümü için muhtemelen son güncelleme olacak. Apple’dan yapılan açıklamaya göre iOS 9.3.5, iPhone ve iPad için güvenlik odaklı önemli bir güncelleme. Güncelleme içeriğinde ayrıca hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri yer alıyor.

iOS 9.3.5 güncellemesini alan modeller

iOS 9.3.4 güncellemesi; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro ve iPod touch 5 alıyor.

iOS 9.3.5 Nasıl Yüklenir?

iOS 9.3.5 güncellemesini Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden veya iPhone/iPad’i iTunes’a bağlayıp güncellemeleri denetele seçeneğini kullanarak yükleyebilirsiniz.

Shiftdelete

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Emre Kalkan

Mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili olan Emre, konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı okuyor ve Serinletici'ye pek çok konuda katkı sağlıyor. | emre.kalkan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.